Jeżeli masz zbitą szybkę w iPhone 7 i chcesz ją szybko i profesjonalnie wymienić na nową, to serdecznie zapraszamy do naszego serwisu APPLEMOBILE.PL w Szczecinie. Nasz punkt znajduje się na Wojska Polskiego 50 (wejście od Jagiellońskiej 84, w narożnej kamienicy). LCD w naszych wyświetlacza zawsze jest oryginalne APPLE. Nie stosujemy tanich, kiepskich chińskich zamienników. Zawsze udzielamy gwarancji.
Naprawa ekranu w iPhone wykonywana jest od ręki w 20 minut!
 
APOLLO SERWIS
Wojska Polskiego 50 (wejście od Jagiellońskiej 84)
tel: 500 132 200
tel: 889 277 288
http://serwis.applemobile.pl
@ serwis(małpa)applemobile.pl
 
Zawsze oryginalny LCD APPLE, a nie chiński zamiennik! 
Nie korzystamy z tanich, chińskich zamienników. Owszem, może ktoś jest w stanie zaoferować wymianę ekranu w iPhone taniej, ale na pewno nie jest w stanie w niskiej cenie zaoferować wysokiej jakości. Koszt oryginalnego LCD w zakupie jest wysoki. Dlatego jeżeli ktoś proponuje Ci wymianę ekranu w dużo niższej cenie, powinieneś się mocno zastanowić skąd taka różnica.
Nasze wyświetlacze dla iPhone 7 posiadają oryginalne LCD APPLE. Jeżeli zależy Ci, aby telefon działał i przede wszystkim oferował dokładnie takie same parametry wyświetlanego obrazu, nie daj się namówić na chiński zamiennik!
W APPLEMOBILE.PL zawsze stosujemy oryginalne LCD w naszych wyświetlaczach. Ekrany są pozyskiwane z demontażu urządzeń wycofanych z rynku, bądź uszkodzonych elektronicznie. Ekrany poddawane są regeneracji, dzięki czemu Klient otrzymuje ekran w stanie nieskazitelnym, bliskim fabrycznie nowemu. Tylko w ten sposób pozyskanie ekranu pozwala zaoferować nam oryginalne ekrany APPLE poza oficjalną dystrybucją producenta.