Punkt 1  Al. Wojska Polskiego 50 
 

Nasz salon położony jest w ścisłym centrum Szczecina przy ulicy Wojska Polskiego 50. Mieścimy się w pobliżu skrzyżowania z ulicą Jagiellońską, naprzeciwko hotelu Gryf. Firma Apollo zaprasza klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 20, a także w soboty w godzinach od 9 do 15. Usługi serwisowe wykonywane są w robocze dni tygodnia, między godziną 10, a 18. Wszystkich serdecznie zapraszamy! 

 

 

Wszystkie znaki towarowe i materiały, jakie można ujrzeć lub przeczytać na tej stronie są - o ile wyraźnie nie stwierdzono inaczej - chronione prawem autorskim i należą do ich właścicieli i przedstawiane są jedynie w celach informacyjnych i promocyjnych. Dołożono wszelkich starań, aby zapewnić rzetelność informacji zawartych na niniejszej stronie. Opisy usług i produktów mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Niniejsza strona internetowa zawiera linki, umożliwiające użytkownikom bezpośrednie przejście na inne strony internetowe. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zawarte na tych stronach treści, ani ich wykorzystanie przez użytkownika. Wszelkie łącza do innych stron podane są wyłącznie dla wygody użytkowników.

 

 

 

Firma Apollo nie jest serwisem producenta, firmy Apple i nie wykonuje napraw autoryzowanych w ramach obowiązującej gwarancji w/w producenta. Firma Apollo posiada autoryzację serwisu internetowego AppleMobile.pl jako podmiotu godnego zaufania, cenionego za fachowość i profesjonalizm.